Ada Yapı 2001 yılında İstanbul’da Kurulmuştur. Firmamız geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. Boyacı sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm Dekorasyon işleri, Boya Badana, Kartompiyer, Alçı, Alçıpan dekorasyon hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.

boya, badana, kartonpiyer, cephe mantolama, alçı sıva, komple tadilat hizmetleri konusunda başarıyla hizmet vermektedir. Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, minimum hata, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak kaliteden ödün vermemiştir.

Yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız da öncelikli işimiz Boya Badana olup diğer her türlü işiniz için de firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük unsur müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutma gayretidir.

BÖLGESEL HİZMETLERİMİZ

Boya Badana Boyacı Ustası Arıyorum Boya Badana Boya Badana Ustası Boya Renk Kartelası Boya Badana Ustası Arıyorum Boya Renkleri Boyacı Telefonları Boya m2 Fiyatları Boya İşçilik Fiyatları Boyacı Arıyorum Boya badana fiyatları Boya Badana Boyacı Ustası Fiyatları Boya Badana İşleri Boya Boyacı Boya Markaları Boyacı Ustası Boya Ustası Fiyatları

Ev ve İş Yerleriniz Bir Konfor Alanıdır!

EV VE İŞ YERLERİNİZDE PROFESYONEL, ALANINDA UZMAN EKİP ARKADAŞLARIMIZ İLE KEFİŞ YAPIYOR VE EN İYİ SONUCA ULAŞTIRIYORUZ.

Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiştir. Tecrübemiz genç ve yenilikçi yapımız, sektörün her alanında faaliyet göstermemiz lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

Bu bilgi ve tecrübe ışığında sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmak ve sektörde üretimimize katma değer sağlamak arzusundayız.