• İstanbul - Türkiye
  • info@evofisboyaustasi.com
  • 7/24 Destek
Thumb

Alçı Sıva

Alçı sıvanın Tercih Edilme sebepleri:
Yanmayan malzemeden oluşmasından dolayı tercih edilmektedir.
Rutubet ve küf kokusu oluşturmaz. Çünkü nefes alabilen malzemelerden üretilmektedir. Duvar nefes alabildiği için; rutubet ve bakteri oluşumu, küf oluşumu engellenmektedir. Tabi bu uygulamayı yaparken alçı sıva malzemelerinin kalitesi de örutubet arz etmektedir.

1. Onarımı kolaydır, binanı almış olduğu darbe sonucunda hemen alçı sıva ile onarım işlemi yapılarak üzerine boya atıldığı takdirde pürüzsüz yüzey elde edilmesi rahat ve ekonomik olmaktadır.

2. Ekonomiktir. Alçı sıva meydana getirilen bir duvar yüzeyinde tek kat boya yapılması yeterlidir. Çünkü hem beyaz renkli olması sebebi ile boyanın rengini gösterir bununla beraber pürüzsüzlük ve kat dokusu verdiği için ikinci kat boyaya ve son kat boyalarına ihtiyaç duyulmadan tek kat boya oluşturmaya olanak sağlar. Bu durum da ekonomik olması yönüyle önemlidir ve her boyacının tercih etmiş olduğu bir malzemedir.

3. Kışın enerji tasarrufu sağlamaya imkan verir. Kara sıva yapılan maddeye nazaran alçı sıva daha yalıtkan bir yapıya sahiptir. Işığı emmez ve yansıtılmasına olanak sağlar. Ek olarak yakıttan da tutum yapılmasını sağlar. Kara sıva yapılan evlere nazaran, alçı sıva meydana getirilen evler saha çabuk ısınmaktadır. Bu ısı korunumu da uzun süre sağlanmaktadır.

4.Sağlıklı olması yönü ile gündeme gelmektedir. Cilt ile temasında bir sıkıntı yaratmaz. Kanserojen maddelerden oluşmamaktadır. Ayrıca alçı sıva yapılan yerlerde havalandırma işlemleri daha basit olmaktadır. Bu nedenle sıhhat açısından da tercih edilmektedir.

5.Binalarda oluşan zelzele güvenliklerine önlem olarak kullanılmaktadır. Yoğunluk olarak incelendiğinde kara sıvaya nazaran daha ince ve ağırlık olarak az bir madde olmasından kaynaklı depremde oluşabilecek hasarlarda ciddi zararlar vermez. Özellikle İstanbul gibi bir yerde, beklenen büyük Marmara depremine karşı bir önlem durumunda tüm yeni inşaat binalarında alçı sıva kullanılması oluşabilecek risklerin önüne geçilmesini etkilemektedir.

ÜSTÜN KALİTE

Boyacılık sektöründe her mekana estetik görünümler kazandıran alciboya.com ekiplerimiz ile harika çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Çalışma arkadaşlarınızı tecrübeli ve deneyimli insanlardan seçmek istiyorsanız şuan doğru adrestesiniz.

UYGULAMA HİZMETİ

Boya badana yapmadan önce koruma örtüleri süpürgelik kapı bantları yapılıp tadilatları yapıyoruz duvarda kazınması gerekli bölümleri kazıyoruz duvarı pürüzsüz hale getiriyoruz gerekli dönüşümlerde astar yapıp boya uygulamasına geçiyoruz

Tek Hedefimiz; Müşteri Memnuniyetidir! Kaliteli Ürünler ve Profesyonel Ekibimizden Destek Alabilir Konfor Alanınızı Daha İyi Hale Getirebilirsiniz! En İyi ve Uygun Fiyat Garantisi! Aynı Kalitede Çok Daha Uygun Bir fiyat Bulursanız %10 İndirimi Garanti Ediyoruz!

Ucuz Boyacı Boya ve Boyası Ustası

Boya Badana Ustası, Evinizi boyamak için illa da boya badana ustası çağırmak yada çevreniz de bulunan boya badana firmalarından biriyle anlaşmak zorunda değilsiniz. Elbette ki temiz bir boya badana işçiliği için bir boyacı ustası ile anlaşıp evinizi boyatmak en akıllıca tercih olacaktır.

Boyacı Ustası

Dış cephe boyama hizmeti

Akrilik, Silikonlu, Grenli, Esnek, yüksek katlı dış cephe boya mevzusunda her türlü boya uygulama mevzusunda deneyimli dış cephe boyama hizmeti.

Yağlı boyama hizmeti

İç ve dış mekanlardaki demir doğramalar, konstrüksiyonlar, parmaklıklar, ve iç mekan kapılarının temiz bir şekilde yağlı boyama hizmeti.

İç cephe boyama hizmeti

Su bazlı: Plastik boyalar, akrilik boyalar, silikon esaslı boyalar, sentetik bazlı boyalar: saten ve mat boyalar ile iç cephe boyacı hizmeti.

Daire boyama hizmeti

Eşyalı veya eşyasız dairenizi yüksek nitelikli boyalar ile usta boyacılarımız kusursuz boyayıp boyacı ustalarımız dairenizi pak bir biçimde teslim eder.

1 Günde boyama hizmeti

Usta boyacılarımız ile daire, ofis,
şirket, kapı ve pencelerinizi, apartmanlarınızı bir günde boyayıp temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Ahşap boyama hizmeti

Mobilya, Ahşap Cila, ahşap cilalama, lake cilalama, lake boya cila, lake cila, ahşap boya cila, mobilya cilalama, ahşap cilacı konularında usta ahşap boyama hizmeti.

Dekoratif boyama hizmeti

Dekoratif boya, her mekana her alana uygulanabilen, kullanıldığı mekanlarda dizayn ve dekor anlamında değer katar . Dekoratif boya olarak italyan boya, maliyet açısından diğer boyalarla kıyaslandığında aslında daha ekonomiktir.

Toplu konut boyama hizmeti

Toplu konutlara, Otellere, Hastanelere, Marketlere Belediyelere ve faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara yenilikçi ve modern bir hizmet veren Toplu Konut boyacı ustaları hizmeti.

Sanayi tesis boyama hizmeti

Profesyonel, İşinde Uzman! Proje Tasarımı. Mühendislik. Çözüm üretiyoruz. Toz ve Yaş Boya ile sanayi tesislerinizi usta boyacılar ile temizleme ve boya hizmeti sunuyoruz.

Uygun Boyacı Ustası

Boyacınız, evinizi koruma örtüleri ile koruyarak usta boyacılarla bir günde tertemiz boyar.

0532 559 3623