• İstanbul - Türkiye
  • info@evofisboyaustasi.com
  • 7/24 Destek
Thumb

Kartonpiyer Duvar Çıtalama

Kartonpiyer Duvar çıta uygulamalarımızda, sizlerin tam olarak ne istediğinizi belirler, değişik çıta modelleri ile hoşunuza gidebilecek en uygun dekoratif çıta uygulamalarını yaparız.

Çıta çalışmalarımız,bilgisayar destekli mimari çizimler kullanılarak yapılmaktadır.

Elbette ki dekorasyonda duvar süslemeleri duvar çıtaları oldukça göz doldurucu bir görünüme sahiptir. Bizler de duvalarınızı güzelleştirirken sizlere yardımcı olmak isteriz.

Sizlere duvarlarınızı güzelleştirmek ve hayal ettiğiniz dekoratif görüntülere sahip olabilmeniz i gerçekleştirmek için sizlerle istişare ederek duvarlarınıza en uygun yapılabilecek çıta’lama modelleri hakkında fikir yürüterek mimari çizimlerle yansıtarak en uygun duvar çıtala’ma,süsleme malzemeleri ile bunun gerçekleşmesini sağlarız. bütün çalışmalarımız kalite güvencemiz altındadır.

Poliüretan Duvar Çıtası uygulama alanları
Eski zamanlarda Amerikan evlerinde çok moda olan poliüretan duvar çıtaları tekrar evlerde yerini almaya başladı. Özellikle salon ve koridorlarda kullanılan duvar çıtaları uygulandığı yerin havasını tamamen değiştirerek evinize çok daha asil bir hava katıyor.

Dekoratif duvar çıtası modelleri seçim için fikirler:
Başlangıç olarak sizi bekleyen hangi alana çıta uygulamak istediğiniz. Bir duvarın tamamını mı yoksa bir kısmına mı? Eğer duvarın tamamını çıtalarla bölmeli bir şekilde dekore etmek istiyorsanız ahşap çıtalardan yararlanabilirsiniz. Duvarınızın ortası boş kalacak şekilde alttan ve üstten çıta yaptırmak istiyorsanız da alçıpan çıtalar, sizin için uygun olacaktır. Çıtalarla duvarınızı dekore ederken göz önünde bulunduracağınız diğer bir nokta evin hangi bölümünde çıtaları kullanmak istediğiniz.

Duvar çıtası uygulaması için gerekli çizimler hazır olduğunda artık seçtiğiniz duvar çıtasına göre uygun yapıştırıcı ile duvar çıtasını yapıştırmaya başlayabilirsiniz.

Poliüretan Duvar çıtası yapımı farklı şekillerde olabiliyor. Evinizi her bölümü için düşündüğümüz örnek görsellerimiz ile birlikte size tercihiniz konusunda yardımcı olmaya çalışalım fakat beğeneceğiniz Poliüretan Çıta ve Çıta Köşeleri Fiyatları seçiminizde önemli. Daha geniş model seçimi yaptığınızda ve köşe modelleri kullanımı fiyatları etkiliyecektir

ÜSTÜN KALİTE

Boyacılık sektöründe her mekana estetik görünümler kazandıran alciboya.com ekiplerimiz ile harika çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Çalışma arkadaşlarınızı tecrübeli ve deneyimli insanlardan seçmek istiyorsanız şuan doğru adrestesiniz.

UYGULAMA HİZMETİ

Boya badana yapmadan önce koruma örtüleri süpürgelik kapı bantları yapılıp tadilatları yapıyoruz duvarda kazınması gerekli bölümleri kazıyoruz duvarı pürüzsüz hale getiriyoruz gerekli dönüşümlerde astar yapıp boya uygulamasına geçiyoruz

Tek Hedefimiz; Müşteri Memnuniyetidir! Kaliteli Ürünler ve Profesyonel Ekibimizden Destek Alabilir Konfor Alanınızı Daha İyi Hale Getirebilirsiniz! En İyi ve Uygun Fiyat Garantisi! Aynı Kalitede Çok Daha Uygun Bir fiyat Bulursanız %10 İndirimi Garanti Ediyoruz!

Ucuz Boyacı Boya ve Boyası Ustası

Boya Badana Ustası, Evinizi boyamak için illa da boya badana ustası çağırmak yada çevreniz de bulunan boya badana firmalarından biriyle anlaşmak zorunda değilsiniz. Elbette ki temiz bir boya badana işçiliği için bir boyacı ustası ile anlaşıp evinizi boyatmak en akıllıca tercih olacaktır.

Boyacı Ustası

Dış cephe boyama hizmeti

Akrilik, Silikonlu, Grenli, Esnek, yüksek katlı dış cephe boya mevzusunda her türlü boya uygulama mevzusunda deneyimli dış cephe boyama hizmeti.

Yağlı boyama hizmeti

İç ve dış mekanlardaki demir doğramalar, konstrüksiyonlar, parmaklıklar, ve iç mekan kapılarının temiz bir şekilde yağlı boyama hizmeti.

İç cephe boyama hizmeti

Su bazlı: Plastik boyalar, akrilik boyalar, silikon esaslı boyalar, sentetik bazlı boyalar: saten ve mat boyalar ile iç cephe boyacı hizmeti.

Daire boyama hizmeti

Eşyalı veya eşyasız dairenizi yüksek nitelikli boyalar ile usta boyacılarımız kusursuz boyayıp boyacı ustalarımız dairenizi pak bir biçimde teslim eder.

1 Günde boyama hizmeti

Usta boyacılarımız ile daire, ofis,
şirket, kapı ve pencelerinizi, apartmanlarınızı bir günde boyayıp temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Ahşap boyama hizmeti

Mobilya, Ahşap Cila, ahşap cilalama, lake cilalama, lake boya cila, lake cila, ahşap boya cila, mobilya cilalama, ahşap cilacı konularında usta ahşap boyama hizmeti.

Dekoratif boyama hizmeti

Dekoratif boya, her mekana her alana uygulanabilen, kullanıldığı mekanlarda dizayn ve dekor anlamında değer katar . Dekoratif boya olarak italyan boya, maliyet açısından diğer boyalarla kıyaslandığında aslında daha ekonomiktir.

Toplu konut boyama hizmeti

Toplu konutlara, Otellere, Hastanelere, Marketlere Belediyelere ve faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara yenilikçi ve modern bir hizmet veren Toplu Konut boyacı ustaları hizmeti.

Sanayi tesis boyama hizmeti

Profesyonel, İşinde Uzman! Proje Tasarımı. Mühendislik. Çözüm üretiyoruz. Toz ve Yaş Boya ile sanayi tesislerinizi usta boyacılar ile temizleme ve boya hizmeti sunuyoruz.

Uygun Boyacı Ustası

Boyacınız, evinizi koruma örtüleri ile koruyarak usta boyacılarla bir günde tertemiz boyar.

0532 559 3623