YAĞLI BOYA NEDİR ?

Sentetik esaslı, parlak sonkat boyadır. Her türlü iç ve dış cephe metal ve ahşap yüzeyler ile betonarme yapı elemanlarının korunabilmesi ve dekoratif görünüm kazandırılması için kullanılan, sentetik (organik çözücü esaslı), parlak sonkat boyadır. Mükemmel yapışma, esneklik, dayanım özellikleri ile yüksek örtme gücüne sahiptir. Saten alçı, macun ve astarlama gibi alt zemin hazırlığı yapılmış her türlü iç ve dış cephe metal, ahşap ve betonarme yüzeylerde, yüzey koruma ve dekoratif görünüm sağlama amacı ile kullanılır.

YAĞLI BOYA

Yağlı boyalar kullanım alanlarına göre 3 çeşide ayrılmaktadır . Bunlar parlak , yarı mat ve mat boyalar şeklinde çeşitlendirilir . Bu üç boyanın da kalite bakımından bir diğerinden farkı yoktur. Ancak kişiden kişiye zevkler ve kullanım alanları farklı olabileceği içinde üçünün de talepçisi farklıdır .

Yağlı boyanın girmeyeceği hiçbir yer yoktur bu nedenle de burada herhangi bir sınırlama asla yapılmaz. Demir parmaklıklardan tutun da zeminin boyanmasına varıncaya kadar yağlı boya ile her şeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Firmamız yağlı boya sırasında da size en kısa zamanın olmasını taahhüt eder burada zamanın belirlenmesi ise boyanacak olan mekanın büyüklüğü ile alakalı bir konudur. Uygun Fiyat ve Tecrübeli hizmet almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz